2NE1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


2NE1 LT FORUM
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 IRIS

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
MC
Let`s party
MC


Pranešimų skaičius : 63
Birthday : 1996-12-28
Join date : 2012-03-10
Age : 27
Miestas : Vilnius

IRIS Empty
RašytiTemos pavadinimas: IRIS   IRIS Icon_minitimeAntr. 03 13, 2012 1:22 pm

IRIS
IRIS Iris

Dramos pavadinimas: Shiri
Oficialus pavadinimas: IRIS
Žanras: Veiksmo, rimantinis, trileris.
Dramos trukmė: 20 epizodų (60 min.)
Teminės dainos: Beak Ji Young - Don't Forget, Shin Seung Hoon - Love Of Iris, Big Bang - Halellujah.
Aktoriai:

Lee Byeong-Heon - Kim Hyeoon Jun
IRIS Posterphoto181009

Kim Tae-Hee - Choi Seung-Hee
IRIS Images?q=tbn:ANd9GcRFIHOJ6MyMGylXSAmhiwae99hhmnuR5eVu7gwU1Mx98uft3e02QxrzRhtQbg

Jeong Joon-ho - Jin Sa-Woo
IRIS Posterphoto151890

Kim Seung-Woo - Park Cheol-Yeong
IRIS 1311273003-b597f2be2d686f3d0e49c684be50f616

Kim So-Yeon - Kim Sun-Hwa
IRIS Kim_so_yeon_wedding_07

Choi Seung-Hyeon - grupės IRIS vyresnisis narys.
IRIS Tumblr_lt6atyJLWl1r2lmm3o8_250

Eiga: Kim Hyeon Jun ir Jin Sa Woo yra kraujo broliai, jie abudu praleido geriausias gyvenimo dienas. Jie kartu įstojo į saugumo sistemą NSS, jie susižaino su Choi Seung Hyun kuri taip pat priklauso jų kolektyvui. Du geriausi draugai įsimylėjo tą pačią moterį, Kim Hyun Jun ir Choi Seung Hyun susipažino dar studijuodami universitete, jau tada jie vienas kitam jaute šiltus jausmus. Sistemoje su Seung Hyn susipažino Sa Woo kuris taip pat ją įsimylėjo, bet į jo jausmus nebuvo atsakyta. Po kurio laiko Kim Hjun Jun turėjo išvykti į Hungariją, jis turėjo įvykdyti misiją, bet jam nepavyko. Visi jo duomenys buvo panaikinti, jis neturėjo nei dokumentų nei žmonių kuriais galėtu pasitikėti, visi jį bande nužudyti taip pat ir Kim Sun Hwa, po įvykio Japonijoje Kim Hyun Jun ir Kim Sun Hwa tapo geriausiai draugais. Kim Hyun Jun sugrįžo į gimtąją šalį, po kurio laiko jis sužinojo kad visi jo draugai, kolegos ir mylimoji ji jau užmiršo, nes prieš 7 metus sistemos prezidentas pasakė kad jis yra mirės.
Kaip viskas bus toliau, ar jis pamatys savo kraujo draugą ir mylimąj? Ar kiti sužinos kad visa šį laiką jis buvo gyvas?

Jusu nuomonė: Dramą žiūrėjau tik dėl Choi Seung Hyuno, labai tikėjausi kad jį rodis dažniau, o pati drama buvo kiek ištempta, kartais buvo nuobodu žiūrėti, kaip vieksmo dramai per daug pokalbių. Daugiausia įspūdžio paliko dramos pabaiga.

Spoiler:

Info: nippn.forumotion.net
Atgal į viršų Go down
http://www.nippn.forumotion.net
sasori
One dollar baby
sasori


Pranešimų skaičius : 182
Birthday : 1997-11-21
Join date : 2012-07-12
Age : 26

IRIS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: IRIS   IRIS Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 4:37 pm

Aš dabar žiūriu 14 epizodą. Man drama labai patinka, tikrai, nes aš mėgstu tokius veiksmo filmus ir t.t. :D Man įdomu tikrai, ir kai kurie įvykiai kai reikalas nustebina.
Atgal į viršų Go down
 
IRIS
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2NE1  :: Serialai ir dramos-
Pereiti į: