2NE1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


2NE1 LT FORUM
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Serialų/Dramų pasiūlymai

Go down 
+3
Rohi
Hae!
e.
7 posters
AutoriusPranešimas
e.
Naega Jeil Jal Naga.~
e.


Pranešimų skaičius : 487
Birthday : 1997-03-21
Join date : 2012-03-01
Age : 27
Miestas : Neverland.

Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitimePen. 03 09, 2012 2:57 pm

Siūlykite įvairiausias dramas bei serialus :)
Atgal į viršų Go down
https://2ne1thebest.forumlt.com
Hae!
One dollar baby
Hae!


Pranešimų skaičius : 183
Birthday : 1997-10-09
Join date : 2012-03-10
Age : 26
Miestas : Kaunas

Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 8:29 pm

Kokio pobūdžio? Nes aš tai visokius vampire diaries žiūriu. Nu o dramos, tai dabar salamander guru žiūriu, juokinga, kadangi ten Mano Minho yra, tai išvis tobula :DD
Atgal į viršų Go down
Rohi
I don`t even care
Rohi


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2012-03-10
Miestas : Palanga

Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitimeŠt. 03 10, 2012 9:00 pm

Hae! Hi5 Vampire Diares eehhh :DDD Love that sh*t :DD O šiaip dabar žiūriu IRIS žinau žinau senas, bet niekaip neprisiruošdavau žiūrėt :DD Serialas tai nerealus ypač dėl Top'iuko :DD
Atgal į viršų Go down
MC
Let`s party
MC


Pranešimų skaičius : 63
Birthday : 1996-12-28
Join date : 2012-03-10
Age : 27
Miestas : Vilnius

Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitimePir. 03 12, 2012 5:33 am

Shut Up Flower Boy Band (šiuo metu žiūriu šita dramą) laabai įdomi, dar kai pagrindinis veikėjas yra Sung Joon tai iš vis nerealu!
Jis yra toks panašus į T.O.P na gryna kopija <3 Serialų/Dramų pasiūlymai 2603259518
Manau visi čia mate dramą "You are beautiful" tai siūlau pažiūrėti japonišką versiją "Ikemen desu ne", kaikuriuose vietose siužetas kitoks, bet šiaip viskas tikras labai gražu, kai žiūrėjau japonišką versiją net užmiršsau kad tai remake'as nuo korėjietiškos ;D
Na ir aišku (jeigu čia yra tokių žmonių kaip aš, kurie pasinešę ant detektyvų) tai būtinai pažiūrėkite dramą "Vampire Prosecutor" tiek veikėjai gražūs tiek pati drama. <3
Atgal į viršų Go down
http://www.nippn.forumotion.net
Asha
I`m so Lonely
Asha


Pranešimų skaičius : 215
Birthday : 1997-04-14
Join date : 2012-08-12
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitimeSk. 08 12, 2012 5:50 pm

Siūlau pažiūrėt Boys over flowers, Mary stayed out all night, k-pop ultimate audition, Playful kiss, DREAM HIGH abu sezonus *mano mėgstamiausia drama..*
Atgal į viršų Go down
http://k-world.lifediscussion.net/
sasori
One dollar baby
sasori


Pranešimų skaičius : 182
Birthday : 1997-11-21
Join date : 2012-07-12
Age : 26

Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitimeKv. 08 16, 2012 3:40 pm

Dream high pradėjau ir nepabaigiau, bet man patiko. :DD
IRIS <33
Atgal į viršų Go down
BaBo
I`m new in here
BaBo


Pranešimų skaičius : 17
Birthday : 1994-03-15
Join date : 2012-05-10
Age : 30
Miestas : Skuodas

Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitimePen. 08 17, 2012 11:10 am

Iš korėjiečių pasiūlyčiau pažiūrėt Secret Garden, žiauriai užkabino mane.
Kas be ko, Boys Before Flowers, verta vien dėl F4. *.*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serialų/Dramų pasiūlymai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialų/Dramų pasiūlymai   Serialų/Dramų pasiūlymai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Serialų/Dramų pasiūlymai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Filmų pasiūlymai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
2NE1  :: Serialai ir dramos-
Pereiti į: